Przejdź do treści

Usługi

W CTC Group wierzymy, że odpowiedzialne zarządzenie kwestiami podatkowymi, przyczynia się do pozytywnych zmian w każdym przedsiębiorstwie. Chcemy aby nasi klienci, poprzez przemyślane rozwiązania podatkowe, mogli skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy. Dzięki dogłębnej znajomości biznesu i doświadczeniu oferujemy rozwiązania, które sprawdzają się w praktyce.

Bieżące Doradztwo Podatkowe
Dowiedz się więcej
Postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne
Dowiedz się więcej
Audyt Podatkowy
Dowiedz się więcej
Podatki pracownicze
Dowiedz się więcej
Interpretacje indywidualne
Dowiedz się więcej
JPK generowanie i weryfikacja
Dowiedz się więcej

W CTC group skupiamy się na dostarczaniu porad prawnych, które opierają się nie tylko na brzmieniu przepisów prawa i orzecznictwie sądowym, ale przede wszystkim na obszernej wiedzy praktycznej. Zwracamy uwagę nie tylko na ryzyka, jakie mogą wiązać się z poszczególnymi działaniami, ale także uwzględniamy oczekiwania i dążenia naszych klientów do realizacji założonych celów biznesowych.

Świadczymy doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób indywidualnych. Niezależnie od skali prowadzonej działalności czy zakresu potrzeb biznesowych klientów, zapewniamy wsparcie, jakiego potrzebują.

Reprezentacja przed sądami
Dowiedz się więcej
Doradztwo w zakresie prawa spółek
Dowiedz się więcej
Doradztwo w zakresie prawa pracy
Dowiedz się więcej
Doradztwo dla klientów prywatnych
Dowiedz się więcej
Ochrona Danych Osobowych
Dowiedz się więcej

Sukces i trwały rozwój firmy wymaga dbałości o wiele różnych aspektów biznesu jednocześnie. W CTC group dostarczamy Klientom praktyczne rozwiązania, pozwalające osiągnąć zamierzone cele gospodarcze, przy jednoczesnym uwzględnieniu wymagań przepisów prawnopodatkowych.

Powierzenie prowadzenia spraw księgowych i kadrowych naszej Kancelarii, pozwala przedsiębiorcom na skoncentrowanie wszystkich sił i środków na zasadniczej działalności, do której firma została powołana i w której się specjalizuje.

Przy takim rozwiązaniu to nasza Kancelaria będzie odpowiedzialna za realizację czasochłonnych i trudnych zadań takich jak: zarządzanie bieżącą księgowością, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie płac, aktywne śledzenie zmian w przepisach.

Jednocześnie w ramach świadczenia usług księgowych, przekazujemy analizy i raporty, które w sposób czytelny dla klienta dostarczają niezbędne informacje finansowe, a dzięki swym rekomendacjom opartym na bogatym doświadczeniu możemy wesprzeć w procesie decyzyjnym.

Rozumiemy, że księgowość to coś więcej niż koncentracja wyłącznie na liczbach, dlatego jako Doradcy Podatkowi wskazujemy możliwe kierunki rozwoju biznesu każdego Klienta.

Innowacyjne rozwiązania
Dowiedz się więcej
Bieżąca obsługa księgowa
Dowiedz się więcej
Bieżąca obsługa kadrowa
Dowiedz się więcej