Przejdź do treści

O nas

Partner dla Twojego Biznesu

CTC-Group to niezależna firma konsultingowa zrzeszająca doradców podatkowych, radców prawnych oraz ekspertów w obszarze księgowości i kadr.

Koncentrujemy nasze działania głównie na rynku lokalnym gwarantując pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do współpracy. Nasi klienci w jednym miejscu otrzymują kompleksową usługę prawną, podatkową i księgową, co jest unikalnym rozwiązaniem na rynku.

Świadczymy usługi na rzecz podmiotów gospodarczych o różnej skali działalności ze wszystkich branż – od jednoosobowych działalności, po mikro, małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Aktywnie wspieramy także rozwój startupów i ich twórców.

Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą. Stale doskonalimy swoją działalność – z korzyścią dla klientów.

Szczególny nacisk kładziemy na elastyczność i dynamikę współpracy, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów komunikacji z klientem.

Zobacz także: Doradca Podatkowy Wrocław

Założyciele CTC-Group

Agata Żemełko - Doradca Podatkowy, Partner

Członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Specjalizuje się w bieżącym doradztwie podatkowym w zakresie prawa podatkowego dotyczącego m.in. podatku VAT, podatków dochodowych oraz reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w tym w świadczeniu usług dla klientów z sektora finansowego. Zajmuje się także przeprowadzaniem kompleksowych przeglądów podatkowych oraz doradztwem w zakresie optymalizacji obciążeń podatkowych. Od wielu lat prelegent podczas konferencji i seminariów dotyczących tematyki podatkowej.


Łukasz Wojtera - Radca Prawny, Partner

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu

Doradza zarówno polskim jak i zagranicznym firmom w pełnym zakresie prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Pełnomocnik procesowy w sprawach sądowych i arbitrażowych. Cechuje go połączenie doskonałego przygotowania teoretycznego z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, co jednocześnie stanowi gwarancję najwyższego poziomu doradztwa prawnego dla klientów.


Należymy do:

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Krajowa Izba Doradców Podatkowych (KIDP) jest obowiązkowym samorządem zawodowym doradców podatkowych powołanym 1 stycznia 1997 r. ustawą o doradztwie podatkowym z dnia 5 lipca 1996 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 794).

Zobacz witrynę
Krajowa Izba Radców Prawnych

Krajowa Izba Radców Prawnych – jest obok okręgowych izb radców prawnych jednostką organizacyjną działającego w Polsce samorządu radców prawnych. Działa na postawie ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych. Izba posiada osobowość prawną. Jej organem wykonawczym jest Krajowa Rada Radców Prawnych.

Zobacz witrynę